Kviečiame visus dalyvauti socialiniame-kūrybiniame projekte

„APKABINU IR DĖKOJU“

       Norime visas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas pakviesti dalyvauti mūsų darželio inicijuotame socialiniame-kūrybiniame projekte ,,Apkabinu ir dėkoju”.

       Projekto-parodos tikslas: atsižvelgiant į kiekvieno vaiko patirtį, galias, ugdymosi poreikius padėti ugdytis šiuos pasiekimus: bendravimą ir bendradarbiavimą su bendraamžiais, su suaugusiais; emocijų suvokimą ir raišką; savivoką ir savigarbą.

      Vykdant šį projektą-parodą, siūloma bendra pedagogų, vaikų ir šeimos narių kūrybinė veikla – meškiuko kūrimas, knygos skaitymas, mokymasis reikšti padėką, apkabinti šalia esantį. Tai proga sukurti prasmingą laiką kartu, proga parodyti meilę kitam, padrąsinti, paguosti, apgaubti vienas kitą dėmesiu, supratimu, paprasčiausiai apkabinti ir padėkoti.

Projekto-parodos pradžia 2018-12-04, pabaiga 2019-04-04.

Projektą sudaro trys etapai:

1. Pirmas etapas: 

1.1.   Meškino gamyba. Gaminamas parodai meškinas 3D formatu.

1.2.   Darbus parodai pristatyti iki 2018 m. gruodžio 3 d.

1.3.   Darbų paroda vyks iki 2019 m. sausio 4 d.

2. Antras etapas:

2.1.   Įstaigoms, pristačiusioms darbus, įteikiama dovana knyga vaikams apie draugystę ir meilę vienas kitam bei

2.2.   metodinė priemonė, vaikų ir pedagogų veikloms.

3. Trečias etapas:

3.1.  Projekto-parodos simbolis Meškiukas 2018m. gruodžio 6d. pradeda kelionę po ikimokyklinio ugdymo įstaigas, pristačiusias darbus parodai. Meškiuko tikslingai kelionei pasitelkiamas kartografų sukurtas žemėlapis. Pradinis kelionės taškas, artimiausia projekte-parodoje dalyvaujanti ikimokyklinio ugdymo įstaiga.

3.2.  Projekto-parodos simbolis Meškiukas svečiuojasi kiekvienoje projekte-parodoje dalyvaujančioje ikimokyklinio ugdymo įstaigoje ir drauge su vaikais mokosi dėkoti ir apkabinti.

       Įstaigos, norinčios dalyvauti Vilniaus miesto ikimokyklinių švietimo įstaigų bendruomenių socialiniame-kūrybiniame projekte-parodoje užpildo dalyvio paraišką, esančią projekto-parodos NUOSTATUOSE (Priedas Nr. 1) ir pateikia elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  iki 2018-11-30.

  1. Projektui-parodai pristatomas 3D meškinas, sukurtas iš medžiagos, atsparios drėgmei, vėjui. Darbų formatas: ne mažesnis nei 1 metras.
  2. Prie pateiktų parodai darbų pridedama kortelė su šūkiu apie dėkingumą, gerumą, šilumą, švelnumą. Kortelėje nurodomas ikimokyklinio ugdymo įstaigos pavadinimas ir meškučio vardas.

Darbus pristatyti adresu: Didlaukio g. 35, Vilniaus lopšelis-darželis „Gintarėlis“, iš anksto susitarus dėl atvykimo telefonu +370 5 277 7786.

  1. Darbai bus eksponuojami Vilniaus lopšelio-darželio „Gintarėlis“ kiemelyje.
  2. Parodai pasibaigus, darbus atsiimti 2019 m. sausio 4 d.

Socialinio-kūrybinio projekto NUOSTATAI.