Gerb. Tėveliai,

    Norime informuoti, kad susidarius tokiai situacijai darželis savo veiklą vykdo: planuoja, kuria, esant karantinui kiekvieną dieną ikimokyklinio ugdymo mokytojai užtikrina į įstaigą atvestų medicinos darbuotojų vaikų priežiūrą, ugdymą ir saugumą (šiuo metu darželyje veikia viena grupė medicinos sektoriaus darbuotojų vaikams). Ikimokyklinio ugdymo mokytojai, priešmokyklinio ugdymo mokytojai, kurie nedirba tiesiogiai su vaiku, dirba nuotoliniu būdu.

Sudaryta komanda, kuri kuria Grupę darbui nuotoliniu būdu (vaikų ugdymui namuose). Grupė bus sukurta Facebook platformoje. Prisijungimą atsiųsime artimiausiomis dienomis. Bus pateiktos užduotys atitinkančios vaikų amžių (piešimas, karpymas, muzikinis, fizinis ugdymas ir kt.), žaidimų aprašymus, patarimus, kaip organizuoti vaikų ugdymą namuose. Atliktų užduočių nuotraukas galėsite įkelti į sukurtą Grupę.

Švietimo pagalbos specialistai, kurie dirba individualiai su vaiku, su tais tėveliais susisieks.

Turime planų, pasibaigus karantinui, atsinaujinti lauko ir vidaus erdves. Būtume labai dėkingi, jei ir šiais metais Jūs 1,2 proc. savo pajamų mokesčio paskirtumėte lopšeliui-darželiui „Gintarėlis“. Skirdami paramą Jūs prisidėtumėte prie lopšelio-darželio ,,Gintarėlis" gerovės kūrimo.

Linkime nesusirgti ir lauksime sugrįžtant.

Pagarbiai -

Direktorė Laima Bartaškienė

 

  • 972335_o