Vasara!

Jos metu baigiasi vaikų „mokslo metai“, nebėra Ryto rato, vakaro rato, lieka daug mažiau veiklos grupėse, nes mes keliamės į savo pievą eksperimentuoti ir tyrinėti gamtoje.
Šią vasarą mūsų laukia „Tyrinėjimų vasara“: visos veiklos bus orientuotos į tyrinėjimą, patyrimą, patirtinį ugdymąsi ir dalijimąsi džiaugsmu.
Ką mes veiksime?

Eksperimentuosime su vandeniu, smėliu, susipažinsime su vandens telkiniais, kas juose gyvena, lyginsime vandens tūrį skirtingose talpose, plukdysime savo padarytus laivelius, sužinosime, kas skęsta, o kas plūduriuoja, išgausime vaivorykštę, pūsime muilo burbulus ir juos gaudysime, stebėsime debesis, lavinsime vaizduotę, kepsime smėlio bandeles, eksperimentuosime, atpažinsime gamtos spalvas ir t.t. Susipažinsime su saulute, sužinosime, kur ji pasislepia naktį, su veidrodėliais gaudysime saulės zuikučius, susipažinsime su savo šešėliu, surengsime šešėlių teatrą, susipažinsime su akiniais nuo saulės, sužinosime, kam jie reikalingi ir t.t.Atrasime vėją, kas jis, kodėl jo nematome, sužinosime, kas judina medžių lapus, išgirsime, kaip jie šiurena, plukdydami laivelius imituosime vėją...

Kitaip tariant, šią vasarą kviečiame tyrinėti, atrasti ir smagiai leisti laiką gamtoje!

 

  • 101728055_144111740561783_2972874283803475968_o