"Spinduliukų" grupės ugdytinė Brigita Staniūtė dalyvavo sveikos gyvensenos nuotoliniame konkurse
„Mano sveiko maisto lėkštė",
kuris vyko 2020 m. gegužės 13 - 25 d. Konkursą organizavo Vilniaus saugaus miesto centro Pirmosios pagalbos ir sveikos gyvensenos metodininkė-specialistė Ramunė Grigaliūnienė. 
Konkurso tikslas: Formuoti taisyklingos mitybos įpročius ir atkreipti dėmesį, kad sveiką maistą galima pateikti įdomiai ir išradingai.
Uždaviniai: Skatinti vaikus prisiminti ir taikyti pagrindinius sveikos mitybos principus. Atkreipti dėmesį kokie maisto produktai turi užimti daugiausiai vietos pusryčių, pietų ir vakarienės lėkštėje. 
 
Ugdytinė konkursui  linksmai ir kūrybingai pateikė maistą lėkštėje: "Rytinė šypsena" - pusryčių lėkštė (pačios mergaitės pagaminti varškėtukai). "Aštuonios linksmosios kojytės  -  pietų lėkštė.
Orkaitėje keptas kotletukas su aštuoniomis  kojytėmis - morkytėmis bei  trintų moliūgų padažas.  
"Tvirtas laivas spalvingoje jūroje" -  vakarienės lėkštė (raudonosios paprikos puselės laivelis pridėtas bulvių su tvirta bure plaukia per žaliųjų šparaginių pupelių jūrą. 
Ikimokyklinio/priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje Brigita tapo konkurso nugalėtoja,  kategorijoje  "Sveikų pietų lėkštė" - užėmė I vietą. 
 
Džiaugiamės savo ugdytinių pasiekimais ir dėkojame Brigitos tėveliams bei auklėtojai Laimutei Girdauskienei už paskatinimą ir pagalbą, dalyvaujant konkurse.
 
  
  • iStock-1131794876.t5