Vieną vėjuotą ir tamsų vakarą į darželį atskubėjo du meškinai. Ir ne šeip sau, bet pavaišinti vaikus karšta arbata ir imbieriniais sausainiais. Meškučiai ne tik pradžiuginti norėjo, bet ir paskatinti dėkoti vienas kitam. Tad sausainėlio ir arbatėlės kaina buvo „Tik vienas apkabinimas ir AČIŪ“. Tą vakarą tikrai niekas nepritrūko nei apkabinimų, nei saldžių ir nuoširdžių „AČIŪ“. O ši auklėtojų iniciatyva buvo viena iš projekto „APKABINU IR DĖKOJU“ veiklų, kuriomis siekiama vaikus paskatinti būti dėkingais ir draugiškais vieni su kitais.

Mūsų darželis šiais metais siekdamas stiprinti vaikų ir suaugusiųjų tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo kokybę, vaikų emocijų suvokimo ir raiškos, savivokos ir saviraiškos kompetencijas, inicijavo socialinį-kūrybinį projektą „APKABINU IR DĖKOJU“. Šis projektas kvietė ikimokyklines įstaigas prisidėti prie gražios iniciatyvos padėti vaikams mokintis reikšti padėką, apkabinti šalia esantį.

O mes taip pat norime padėkoti meškučiams ir vaikams, kurie tikrai tą vakarą nesušalo keliaudami į namus, nes juos lydėjo artėjančių švenčių kvapas ir dovanota šiluma.

Arbatinė „Meškio letena“