Šios savaitės nuotolinio ugdymo tema:

,,Dideli mažųjų atradimai".


Aplinkos pažinimas ir tyrinėjimas mažo žmogaus gyvenime, ugdant (-is) asmenybę, atlieka svarbų vaidmenį. Jau ankstyvoje vaikystėje vaikams patinka paliesti, paimti, išbandyti, stebėti juos supančią aplinką, žaislus ir kitus daiktus. Tyrinėjimas – tai procesas, kai atidžiai žiūrint, klausant, uodžiant, liečiant, klausinėjant, ieškant informacijos įvairiuose šaltiniuose sužinoma apie gyvosios ir negyvosios gamtos objektus bei reiškinius, žmogaus sukurtus daiktus, žmonių gyvenimą.Tyrinėjimas apima ir bandymus (eksperimentus), kai keičiame daiktus ar medžiagas, aplinkos sąlygas, pvz., kai išardome ir sudedame kitaip, kai tirpiname, šildome, šaldome medžiagas, kai sodiname augalus ir stebime, kaip jų augimą veikia šviesa, laistymas ir pan.
Darželinukams – tai didžiulė ugdomoji vertybė, kai lavinama klausa, rankų-akies koordinacija, ugdomas mąstymas, susikaupimas, reakcija, kantrybė, dėmesingumas, sumanumas. Norime tikėti, kad šie paprasti, su vaikais atlikti bandymai sudomins Jus, bus naudingi ir paskatins išbandyti.Kviečiame drąsiau imtis įvairiapusės vaikams įdomios ir naudingos veiklos, nebijoti kūrybinės betvarkės, darželinukų patirties kaupimui, žaidžiant ir eksperimentuojant.

Mieli tėveliai, mums svarbi kiekvieno jūsų nuomonė ir įspūdžiai tad laukiame jūsų veiklų, įspūdžių, darbelių nuotraukų. Nuotraukomis galite dalintis šiame puslapyje arba kelti į savo grupių asmeninius facebook ar kitus iki šiol naudotus profilius. Džiugaus laiko kartu .

 

Savaitės tema skirta 1,5-3 metų vaikams

Savaitės tema skirta 3-4 metų vaikams

Savaitės tema skirta 4-5 metų vaikams

Savaitės tema skirta 5-6 metų vaikams

Savaitės tema skirta priešmokyklinio ugdymo vaikams

Mūsų pedagogų paruoštas užduotėles surasite, paspaudę ir šią nuorodą:

https://www.facebook.com/VilniausGintarelis/photos/a.110737383899219/138823077757316/?type=3&theater

  

  • Bige